Ugunsdrošības pārklājumi – Ugunsdzēsības pārklāji

Starp priekšmetiem, ko izmanto, lai nodrošinātu ugunsdrošību, ir arī dažādi ugunsdroši pārklājumi. Tie ir pārklāji, kas ir izgatavoti no ugunsdroša auduma un var tikt izmantoti nelielu uzliesmojumu dzēšanai. Tā izmantošana ir vienkāršāka par ugunsdzēšamā aparāta izmantošanu. To izmanto ja degšanas temperatūra nepārsniedz 900 grādus.

#PreceCena 
1 Ugunsdzēšanas pārklājs 1,2m x 1,2m 8.47 € Pasūtīt
2 Ugunsdzēšanas pārklājs 1,75m x 1,85m 18.15 € Pasūtīt
3 Ugunsdzēšanas pārklājs 2,0m x 2,0m 19.36 € Pasūtīt

Kad var izmantot ugunsdzēsības pārklājus?

Šo izstrādājumu pielietošanas joma ir diezgan plaša. Tos var izmantot uguns dzēšanai šādu ugunsgrēku laikā:

  • Cietu vielu degšanas laikā.
  • Šķidru vielu degšanas laikā.
  • Ugunsgrēka gadījumā elektriskajās iekārtās.

Ugunsdzēsības pārklājus var izmantot arī kā aizsardzību strādājot ar uguni un metināšanas darbu laikā. To arī var izmantot kā aizsardzību, ja ir nepieciešams iziet cauri telpai, kurā jau ir izplatījies atklāts uguns.

ugunsdzēsības pārklājus?

Ugunsdzēsības pārklāju izmantošanas process ir vienāds visos gadījumos. Ir nepieciešams izņemt tos no iepakojuma un uzmest uz uzliesmojuma avota. Tas ir jādara rūpīgi. Lai pārklājs precīzi pārklātu uguni nevis atlidotu malā. Uguns dzēšana notiek pateicoties skābekļa piekļūšanas bloķēšanai. No pārklāja apakšas var noplūst dūmi – tas iz normāli izmantojot šādu rīku. Pārklājs var tikt izmantots arī dzēšot apģērbu, kas deg uz cilvēka.

Īpašības un raksturlielumi

Ugunsdzēsības pārklājam ir sekojošas īpašības:

  • Tiek izgatavoti no ugunsizturīga materiāla, parasti tās ir stikla šķiedras, turklāt materiāls ir drošs un nekaitē veselībai.
  • Pārklāji ir termoizturīgi un nevada elektrību.
  • Izstrādājumi tiek piegādāti speciālos apvalkos, speciālais salikums ļauj ar vienu kustību maksimāli ātri izņemt un iztīt pārklāju.
  • Pārklāji var būt vienreiz lietojami un atkārtoti lietojami. Pirmajā gadījumā atkārtota lietošana nav pieļaujama.
  • Pārklāji var tikt izgatavoti dažādos izmēros, to gabarīti var atšķirties.

Pārklāji ir viens no ugunsdrošības līdzekļiem. Tie var būt rūpniecības un sadzīves tipa, tāpēc tos var izmantot dažādos apstākļos. Uguns dzēšana tiek veikta pateicoties skābekļa piekļūšanas bloķēšanai.