Ugunsdzēšamo aparātu apkope un uzpildīšana

Visiem ugunsdzēšamo aparātu veidiem, kas tiek izmantoti ugunsdrošības nodrošināšanai, jāveic obligāta tehniska apkope. Tas ir nepieciešams ierīču darbspējas uzturēšanai. Neatkarīgi no ugunsdzēšamā aparāta veida tiek noteikts tā pārbaudes un pārlādēšanas termiņš. Mūsu kompānija piedāvā pakalpojumu kompleksu ugunsdzēšamo aparātu apkopei un uzpildīšanai. Drošības nolūkos ir nepieciešams savlaicīgi veikt apkopes darbus. Lai ugunsdzēšamie aparāti būtu darba kārtībā un nepieviltu ārkārtas situācijā, labāk griezties pie speciālistiem.

Kompleksa darbi

Speciālisti veiks visus nepieciešamus ugunsdzēšamo aparātu apkopes pasākumus, sniedzot nepieciešamo pakalpojumu kompleksu:

#PakalpojumsCena 
1 Ugunsdzēšamo aparātu ikgadējā apkope. pēc pieprasījuma Pasūtīt
2 Ugunsdzēšamo aparātu divu gadu apkope. pēc pieprasījuma Pasūtīt
3 Ugunsdzēšamo aparātu hidrauliska pārbaude. pēc pieprasījuma Pasūtīt
4 Vizuāla apskate. pēc pieprasījuma Pasūtīt
5 Ugunsdzēšamo aparātu remonts. pēc pieprasījuma Pasūtīt

Darbi iekļauj aprīkojuma vizuālo apskati, uzpildīšanu, stāvokļa pārbaudi, izmantojamo balonu remontu, kā arī atkārtotas pārbaudes veikšanu. Nepieciešamo pārbaužu skaits ir atkarīgs no tā, kāda aktīva viela atrodas balonā.

Atkārtotas pārbaudes veikšana

Pakalpojumu kompleksā ietilpst arī atkārtotas pārbaudes, kas iekļauj pasākumus ugunsdzēšamo aparātu stāvokļa kontrolei, kā arī noteiktu faktoru pārbaudi:

  • Tiek pārbaudīta balonu korpusa integritāte, izbrāķējot tos, kuriem tika konstatēti pietūkumi vai iespiedumi, kā arī dziļas korozijas pēdas.
  • Par pārkāpumu tiek uzskatīta metāla atdalīšana uz izstrādājuma šuvēm.
  • Tiek pārbaudīts papildus aprīkojuma – manometra, slēgvārsta, drošinātāja un citu funkcionālo elementu stāvoklis.
  • Kā arī tiek pārbaudīta gāzes balona masa un iepriekšējās pārbaudes laiks.

Ugunsdzēšamo aparātu apkope un uzpildīšana

Mūsu speciālisti veiks visus darbus, kas ir nepieciešami ugunsdzēšamo aparātu funkcionalitātes atjaunošanai, neatkarīgi no izmantojamajiem modeļiem un aktīvās vielas:

  • Sākotnēja apskate, pārbaudot ugunsdzēšamā aparāta šļūtenes, sprauslas un drošinātāja gatavību darbam.
  • Pilnīga balona izjaukšana un atkārtotas tehniskas pārbaudes veikšana.
  • Galvas daļu tīrīšana un eļļošana.
  • Iekšējās vielas un drošinātāju nomaiņa.
  • Balona salikšana un pārbaude.
  • Plombu un uzrakstu uzstādīšana.

Pēc pārbaudes un pārlādēšanas veikšanas speciālisti sastādīs speciālu aktu, kas apliecina visu nepieciešamo darbu veikšanu. Pēc pilnīgas apkopes un uzpildīšanas ugunsdzēšamie aparāti būs gatavi izmantošanai atbilstoši visām prasībām un normām. Apkope ir regulārs pakalpojums, tāpēc jūs varat noslēgt ar mums ilgtermiņa līgumu par pastāvīgu apkopi un neuztraucēties par ugunsdrošību.