Ugunsdrošības signalizācijas sistēma. Projektēšana, uzstādīšana un tehniskā apkope

Ugunsdrošības signalizācija ir tehnisku līdzekļu komplekss cilvēku informēšanai par ugunsgrēka pazīmju atklāšanu (gāzes noplūde, strauja temperatūras paaugstināšanās, dūmu, liesmas parādīšanās) un to atklāšanas vietu. Ugunsdrošības signalizācijas tiek pastāvīgi pilnveidotas, parādās jaunas ugunsgrēka atklāšanas metodes, samazinot viltus ugunsgrēka trauksmju skaitu.

Ugunsdrošības sistēmu un signalizāciju uzstādīšana visā Latvijā tiek regulēta. To uzstādīšana ir obligāta būvniecības objektiem, dažādu ēku rekonstrukcijai un renovācijai saskaņā ar LBN201-15 prasībām «Konstrukciju ugunsdrošība», 7.sadaļa.

Cik maksā automātiskas ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšana?

#PakalpojumsCena 
1 Projektēšana, aprēķins, uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā pēc pieprasījuma Pasūtīt
2 Zonu saraksta un instrukciju sagatavošana par to, kas ir jādara, ja ir saņemts signāls par ugunsgrēku pēc pieprasījuma Pasūtīt
3 Pielikumi uzskaites žurnāliem pēc pieprasījuma Pasūtīt

Darba izmaksas tiek aprēķinātas konkrētajam objektam pēc pieprasījuma. Summa var būt atkarīga no automātiskas signalizācijas sistēmas sarežģītības un veida, objekta platības, uzstādīšanas sarežģītības.

Kādas ir priekšrocības ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanai no Florians?

  • Piemeklēsim optimālu signalizācijas sistēmu;
  • Piedāvāsim konkurētspējīgas cenas pakalpojumiem un aprīkojumam;
  • Veiksim operatīvu uzstādīšanu;
  • Piedāvāsim profesionālu tehnisko apkopi;
  • Apmācīsim ātrai nepieciešamu pasākumu veikšanai reaģēšanai un uguns dzēšanai.

Kādos objektos ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšana ir obligāta?

Obligāta ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšana ir nepieciešama mācību iestādēs, tirdzniecības centros, sabiedriskās vietās, organizācijās utt. No 2020.gada 1.janvāra ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšana ir kļuvusi obligāta arī privātmājām un dzīvokļiem.